Новини
Про підприємство
Умови співпраці
Програмні засоби
Законодавство
Опитування
Реєстрація
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене
ВХІД
забули пароль?
 
Новини
Оновлення ПК "Наш Дім"
Вийшла нова версія ПК "Наш Дім" (версія 3.3221 від 1 вересня 2013 року )

В новій версії реалізовано такі зміни та доповнення:

1. Реалізовано всі варіанти розрахунку вартості послуг опалення електричною енергією:
населенню в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами (у тому числі в сільській місцевості)
населенню в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання;
населенню, що використовує для обігріву житлових приміщень електронагрівальні прилади.
2. Реалізовано новий режим перенесення в архів старих справ, що дозволить повністю видалити із активних баз справи, за якими не було звернень кілька років.
3. Реалізовано спеціальний режим для перевірки фактичного споживання послуг та розміру економії для розрахунку зниженого відсотка обов’язкової частки плати.
4. Доопрацьовано процедуру обліку споживання послуг гарячого і холодного водопостачання в режимі формування нормативів залежно від кількості днів у місяці.
5. Реалізовано режим розрахунку субсидії на скраплений газ та тверде паливо відповідно до нової Методики надання субсидій населенню.
6. Реалізовано можливість перерахунків субсидій на скраплений газ та тверде паливо за попередній рік.
7. Реалізовано новий режим перерахунку субсидії при переході на опалювальний період, завершенні опалювального періоду відповідно до вимог нової Методики надання субсидій населенню.
8. Реалізовано нову процедуру розрахунку економії споживання послуг відповідно до нової Методики надання субсидій населенню.
9. Реалізовано порядок визначення права на субсидію виходячи із встановленого відсотка обов'язкової плати за послуги відповідно до нової Методики надання субсидій населенню.
10. Реалізовано ввод та розрахунок фактичного споживання послуг опалення за показниками будинкового лічильника при одиниці виміру — грн./кв.м.
11. Реалізовано формування довідки про розрахунок залишків субсидій за фактичним споживанням для окремої послуги.
12. Реалізовано формування переліку власників з нарахованими субсидіями для вибраних послуг.
13. Реалізовано формування розширеного переліку власників для вибраних послуг.
14. Реалізовано режим перерахунку субсидії за фактичним споживанням при зміні норми споживання (для всіх різновидів вибраної послуги).

03.09.2013


  Новини     Про підприємство     Умови співпраці     Програмні засоби     Законодавство     Опитування     Реєстрація  
Разработано CityDesign.com.ua