Новини
Про підприємство
Умови співпраці
Програмні засоби
Законодавство
Опитування
Реєстрація
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене
ВХІД
забули пароль?
 
Новини
Зміни в програмі формування статистичних звітів
У версії від 21 лютого 2011 року внесено зміни до програми формування статистичних звітів
  • Реалізовано новий режим формування звітів для кількох баз даних та об’єднаної статистики для кількох баз даних. Цей режим використовується для формування звітів з використанням копій баз даних міських та районних управлінь в обласному управлінні праці та соціального захисту населення, а також у випадку, коли в місцевому управлінні справи розподілені на кілька баз даних.
  • Реалізовано можливість формування статистичних звітів у двох варіантах: з поданням інформації у тисячах гривень, або з поданням інформації у гривнях. Вибір режиму здійснюється за допомогою клавіші F2 в меню "Державна статистика".
  • Реалізовано новий режим формування звітів про платежі ("Звітні документи – Платежі"). Цей режим дозоляє вибрати перелік послуг, для яких необхідно сформувати звіти (Дані про нарахування субсидій на послугу). Одночасно можна вибрати за допомогою клавіші INS одну або кілька послуг та за допомогою клавіші F2 всі послуги. Додатково введено можливість розрахувати вартість послуг, зареєстрованих без авторозрахунку. Це дає можливість проконтролювати правильність формування звітів: співпадання підсумкових сум нарахованих субсидій у Зведеній відомості, у Звітах про нараховані субсидії (за всіма послугами), та у Статистичному звіті.
25.02.2011


  Новини     Про підприємство     Умови співпраці     Програмні засоби     Законодавство     Опитування     Реєстрація  
Разработано CityDesign.com.ua