Новини
Про підприємство
Умови співпраці
Програмні засоби
Законодавство
Опитування
Реєстрація
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене
ВХІД
забули пароль?
 
Про підприємство
Діяльність
Історія
Контакти

Історія

Приватне підприємство "Комп’ютерДім" створене в 2000 році групою програмістів, що працювали в американській компанії ПАДКО. ПП "Комп’ютерДім" створене з метою збереження досвіду в реалізації програм соціального захисту після завершення проекту реформування соціального захисту, який реалізовувала компанія ПАДКО за фінансування АМР США.

Головним завданням, яке на той час ставила перед собою команда ПП "Комп"ютерДім", було забезпечення якісного супроводу Програмного комплексу автоматизації діяльності служб житлових субсидій "Наш Дім". Зокрема, було налагоджено роботу телефонної "гарячої лінії", за якою спеціалісти місцевих органів праці та соціального захисту могли отримати необхідні консультації з питань роботи програмного комплексу, розпочато проведення регулярних семінарів. За час від створення ПП "Комп'ютерДім" нашим клієнтам було надано тисячі консультацій, здійснено сотні виїздів наших спеціалістів до клієнтів, проведено десятки семінарів. За допомогою наших спеціалістів було відновлено роботу багатьох баз даних, пошкоджених унаслідок збоїв техніки та інших непередбачених обставин.

Не обмежуючись одним лише супроводом існуючих програмних засобів, фахівці ПП "Комп'ютерДім" постійно розробляють нові програми, покликані полегшити роботу нашим клієнтам. Зокрема, за період з 2000 по 2010 роки було розроблено:

• Програму автоматизованого обміну та звірки даних про доходи громадян – отримувачів житлових субсидій за базами даних податкової інспекції
• Програму реорганізації баз даних відділів житлових субсидій у зв’язку з реформуванням адміністративно-територіального устрою (для міста Києва)
• Програму автоматизованого отримання даних про склад сім’ї, про характеристики житла, послуги і нарахування для призначення субсидій для забезпечення розрахунку і перерахунків субсидій
• Програму моніторингу споживання природного газу та електроенергії домогосподарствами – отримувачами житлових субсидій
• Програму забезпечення інвентаризації особових справ отримувачів житлових субсидій
• Програму реєстрації, нарахування та виплати субсидій на скраплений газ та тверде паливо готівкою через установи банків та відділення зв’язку
• Програму обліку надміру нарахованих субсидій

А 2008 року ПП "Комп'ютерДім" отримало документи про авторські права на особливу розробку - Програмний комплекс "Субсидії та компенсації". У цьому новому програмному комплексі було враховано досвід і потреби міст Білої Церкви, Івано-Франківська та Києва щодо надання за кошти місцевого бюджету часткових компенсацій на оплату житлово-комунальних послуг. 

Окрім сказаного, ПП "Комп'ютерДім" у 2006-2008 і 2010 роках виконувало науково-дослідні роботи на замовлення Міністерства з питань житлово-комунального господарства.

Дбаючи про своїх клієнтів, ПП "Комп'ютерДім" з 2009 року в порядку експерименту розпочало надання безкоштовних юридичних консультацій спеціалістам місцевих органів праці та соціального захисту населення з проблемних питань їх діяльності.

Відзначивши 2010 року своє десятиріччя, колектив ПП "Комп'ютерДім" з гордістю оглядає пройдений шлях та з оптимізмом дивиться у майбутнє.

Ми щиро вдячні нашим клієнтам - колегам - друзям - за багаторічну довіру і співпрацю. Сподіваємося, що зможемо бути Вам корисними ще багато років!  Новини     Про підприємство     Умови співпраці     Програмні засоби     Законодавство     Опитування     Реєстрація  
Разработано CityDesign.com.ua