Новини
Про підприємство
Умови співпраці
Програмні засоби
Законодавство
Опитування
Реєстрація
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене
ВХІД
забули пароль?
 
Умови співпраці

Супровід ПК "Наш Дім" 

ПП "Комп'ютерДім" має більш ніж 10-річний досвід надання послуг із автоматизації діяльності місцевих управлінь праці та соціального захисту населення та з супроводу ПК "Наш Дім".

Стандартні умови договору на супровід нашим підприємством ПК "Наш Дім" передбачають передачу (без окремої додаткової плати) клієнтам нових версій програмних засобів, консультування спеціалістів служб субсидій за телефоном в режимі "гарячої лінії", проведення в обласному центрі щорічних семінарів із нормативно-методичних питань та низку інших послуг.

Якщо Ваша організація планує перейти на ПК "Наш Дім" з іншого програмного забезпечення, наші спеціалісти допоможуть правильно організувати та провести конвертацію баз даних, а також проведуть навчання персоналу роботі в ПК "Наш Дім".

Можливе укладення договору як з обласним управлінням праці та соціального захисту населення, так і з окремими місцевими управліннями. Детальніше про умови співпраці можна дізнатися, зв'язавшись із нами (наші контакти тут).  Новини     Про підприємство     Умови співпраці     Програмні засоби     Законодавство     Опитування     Реєстрація  
Разработано CityDesign.com.ua